Cumalıkızık’da Serpme Köy Kahvaltısı Dahil – Günübirlik kayak ve keyif turu.

 

Araç Kalkış Noktaları

06:00 — İncirli Metrobüs Dilek Pastanesi Önü
06:20 — Mecidiyeköy İETT Durakları (Mado Önü)
06:50 — Kadıköy Evlendirme Dairesi Otoparkı Önü
07:00  Bostancı Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
07:10 — Kartal Köprüsü (Ankara Yönü)
07:20 — Pendik Köprüsü Altı (Ankara istikameti)
07:30 — Çayırova Mc Donald’s

 

 

 

 

Dahil Olanlar
Gidiş – Dönüş Ulaşım Rehberlik Hizmeti
Milli Park Giriş Ücreti Cumalıkızık’da Serpme Köy Kahvaltısı Dahil
Seyahat Sigortası Araç İçi İkramlar

 

Hariç Olanlar
Kişisel Harcamalar
Öğle Yemeği (sucuk ekmek+içecek)
Kayak Takımı

Kayak Pantolonu

Kayak Montu

Snowboard

Skipass Ücreti

 

1

1. Gün

Siz değerli misafirlerimiz ile buluşmanın ardından ilk durağımız olan Cumalıkızık Köyüne gidiyoruz. Köyde koruma ve yenileme çalışmalarının yapıldığı toplam 270 evden bazılarına ve Etnografya Müzesi’ne misafir oluyoruz. Cumalıkızık Köyünde Konuk Evi, Sanat Evi, Çoban Evi, Etnografya Müzesi’ni gezip dünyanın en dar aralığı olan Cin Aralığı’ndan geçmeyi deneyeceğiz. Cumalıkızık gezimizin ardından Marmara bölgesinin en büyük Kayak Merkezi Uludağ’a doğru yol alıyoruz. Ortalama olarak 13.00 gibi Uludağ’a ulaştığımızda dileyenler kayak yapmak için ski paslarını alarak Kayak takımlarıyla gün boyu kayak yapma imkanı bulacaktır.
Kayak yapmak istemeyen misafirlerimiz kızakla kayabilir, kartopu oynayabilir, kardan adam yapabilir, çevredeki kafelerde sıcak vakit geçirebilir. Kayak dersi almak isteyen veya kayak takımı kiralamak isteyen misafirlerimize Rehberimiz yardımcı olacaktır. öğlen yemeği serbest zaman acıktığınızda sucuk ekmek+ içecek menüsünü dilediğiniz zaman alabilirsiniz.
16.30 – 17:00 gibi dönüş yolculuğuna geçiyoruz. Merkeze indiğimizde Bursa’nın meşhur İskender’inden tatmak için mola vereceğiz. Sonrasında İstanbul’a varıyoruz . Siz sayın misafirlerimizi almış olduğumuz kalkış noktalarında bırakarak bir sonraki Euro Panoramic turunda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.

Yorumlar

Henüz yorum yok.

Yorum Yap

Değerlendirme