Otobüsle Avrupa Turu
#YERİNDEOLSAM
Sıkça Sorulan Sorular

Tur programlarımız hakkında sıkça sorulan soruları sizler için derledik:

Turlarımız, Uçaklı Turlarımız ve Karayolu Turlarımız olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Karayolu Turlarımız otobüslerimizle yapılmaktadır. Otobüslerimiz AB standartlarında, TÜRSAB belgeli ve yeni model lüks otobüslerdir.

Euro Panoramic’e 16 yaşını tamamlamış her birey başvurabilir. 18 yaşından küçük bireyler, istisnai olarak, ailelerinden muvafakatname almaları koşuluyla katılabilirler.
Euro Panoramic yöneticileri, yıllardır, yurtiçi ve yurtdışında gezgin hayatı yaşamış ve yaşamaktadırlar. Bu sebeple kaliteyi, daha rahat bir serüveni, katılımcılarımızla oluşacak yol arkadaşlığını daha fazla kâr elde etmemin üstünde tutmaktadırlar. Daha ucuz ve aynı zamanda kalitenin önemsemdiği hizmet anlayışı ile hareket edilmektedir.
Turlara katılmak için yabancı dil bilme şartı yoktur.
Yeme içme harcamaları için yola çıkmadan önce yapılar 100-150 TL’lik konserve odaklı bir alışveriş sizi yemek masrafından kurtaracaktır. Ayrıca Avrupa’nın her yerinde Türk lokantaları ve dönercileri vardır. Dileyen katılımcılarımız yemek ihtiyaçlarını buralardan karşılayabilirler. Dileyen katılımcılarımız ise gidilen şehirlerin yöresel lezzetlerini tadabilirler. Bunun dışında kişisel harcamalarınız için minimum 250-300 Euro yeterli olacaktır.
Her katılımcının bir orta boy valiz ve sırt çantası alma hakkı vardır. Katılımcılar projeye standart ölçülerde bavul getirebilirler. Ağırlığı önemli değildir. Orta Boy Valiz Ölçüleri: 69 x 45 x 25 cm / 70 litre.
Ziyaret edilen şehirlerde, şehrin önemli yerlerine grupça gidilerek, katılımcılar, proje ekibimiz ve rehberimiz tarafından bilgilendirilir ve şehir keşfettirilir. Daha sonra alışveriş v.b ihtiyaçlar için yeterli sürede serbest zaman verilir.