Tur Programları

İTALYA TURU

449€ / kişi başı

Avrupa'nın birbirinden güzel 5 ülkesini ve 10 şehrini, 6 gece 7 günlük bir programla keşfedin.

 • 4 gece 2, 3 ya da 4* otellerde 2 kişilik odalarda kahvaltı dahil konaklama.
 • Türkçe rehberlik hizmeti.
 • Şehirler arası ulaşım bedelleri.
 • Tüm şehir vergileri.
 • Mesleki sorumluluk sigortası.
 • Tur boyunca su, çay ve kahve ikramı.
 • Tur Tarihine kadar vade farksız
  senetli taksit.
 • Kredi kartına vade farklı
  9 taksit.

Program Hakkında

Otobüsle İtalya Turu, Avrupa'nın birbirinden güzel 5 ülkesini ve 10 şehrini kapsayan, 6 gece 7 gün süren, 4 gece 2 kişilik odalarda konaklama seçeneği ile Türkiye'nin ekonomik avrupa turlarının başında gelmektedir. Bu turda 2 gece otobüste seyahat halinde geçmekte olup, otobüste üst üste geceleme yapılmamaktadır.

Otel Konaklaması

4 gece 2, 3 ya da 4* otellerde 2 kişilik odalarda kahvaltı dahil konaklamanızı sağlayarak, güne dinç başlamanızı ve programdan maksimum derecede yararlanmanızı istiyoruz.

Türkçe Rehberlik

Gidilen her şehrin tarihi ve mimari açıdan önemli yerlerini size aktaracak olan alanında eğitimli ve tecrübeli rehber program boyunca size eşlik etmekte ve serbest zamanlarınızı kaliteli değerlendirmek için tavsiyelerde bulunmaktadır.

Şehirler Arası Ulaşım

Tüm şehirler arası ulaşım bedelleri tur ücretine dahil olup, seyahatlerimiz telefon gibi elektronik cihazlarınızı şarj edebileceğiniz prizlerle donanımlı modern otobüslerle yapılmaktadır.

Şehir Vergileri Dahil

Tüm şehir vergileriniz ve checkpoint ücretleri tur ücretine dahil ederek, konaklamanız esnasında şehir vergisi ödemenizi engelliyor ve vakit kaybetmeden odalarınıza yerleşmenizi sağlıyoruz.

Sıcak İkramlar

Tur boyunca su, çay ve kahve servis ederek, gün içindeki tatlı yorgunluklarınızı bastırmanızı sağlıyoruz. (İkramlar gün içinde iki kez servis edilmekte olup, kısa süren seyahatlerde ikram servisi yapılmamaktadır.)

Diğer Hizmetler

Tur ücretine dahil olmayan hizmetleri aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Hizmetler Ücrete dahil mi?
Müze ve ören yeri giriş bedelleri.
Konaklama yapılmayan 2 günün kahvaltısı.
Öğle ve akşam yemekleri ile kişisel harcamalar. (Ortalama 150€)
Yurt dıçı çıkış harcı. (15₺)
Seyahat sağlık sigortası. (10€)
Schengen vize ücreti. (150€)
Venedik Liman - San Marko arası vapur ücreti. (15€)
Roma metro bilet ücretleri. (6€)

Ülkeler ve Şehirler

Bu turda ziyaret edilecek ülke ve şehirleri merak mı ediyorsunuz?

(Tüm şehirleri görmek için lütfen sağa kaydırınız.)

İtalya

İtalya

Venedik, Pisa, Floransa, Roma

Vatikan

Vatikan

Vatikan

Slovenya

Slovenya

Lubyana, Bled

Hırvatistan

Hırvatistan

Zagreb

Sırbistan

Sırbistan

Belgrad

Bulgaristan

Bulgaristan

Sofya

Tur Tarihleri

10 - 16 AĞUSTOS 2019

449€ / kişi başı

 • 50 (elli) kontenjan.
 • Peşin ödemede 25€ indirim.
 • Tur Tarihine kadar vade farksız
  senetli taksit.
 • Kredi kartına vade farklı
  9 taksit.

3 - 9 HAZİRAN 2019

449€ / kişi başı

 • 50 (elli) kontenjan.
 • Peşin ödemede 25€ indirim.
 • Tur Tarihine kadar vade farksız
  senetli taksit.
 • Kredi kartına vade farklı
  9 taksit.

Oteller

Turlarımızda kalınacak otelleri incelemek ister misiniz?

(Müsaitlik durumlarına göre oteller güncellenebilmektedir.)

Şehirler 3 - 9 HAZİRAN 2019 10 - 16 AĞUSTOS 2019
Belgrad Hotel Jugoslavija 3*
OTELİ İNCELEYİN
Hotel Jugoslavija 3*
OTELİ İNCELEYİN
Roma Park Hotel Ginevra 3*
OTELİ İNCELEYİN
Park Hotel Ginevra 3*
OTELİ İNCELEYİN
Venedik Hotel Palladio 3*
OTELİ İNCELEYİN
Hotel Palladio 3*
OTELİ İNCELEYİN
Belgrad Hotel Jugoslavija 3*
OTELİ İNCELEYİN
Hotel Jugoslavija 3*
OTELİ İNCELEYİN

Detaylı Program

Hareket günü, tur tarihinden bir gün önce saat 16.00’da Osmanbey ofis önünde, 17.00'da Forum İstanbul AVM (Kocatepe Metro Durağı) önünde buluşma, bavulları otobüsümüze yerleştirme, yolcularımızın öncesinde belirlenmiş olan koltuklarına yerleşmesi ile başlamakta; saat 20.00’de yola çıkış ile devam etmektedir. Saat 24:00 sularında Kapıkule Sınır Kapısı'na varış ve ardından gümrük işlemleri.

1. GÜN

Belgrad (SIRBİSTAN)

Bulgaristan üzerinden yolculuğumuza devam ederek sabah saatlerinde kahvaltı molası. Kahvaltı molası ardından yola devam ediş ve Belgrad’a varış şehir turuna başlama. Belgrad şehir turunda gezilecek yerler arasında Aziz Sava Katedrali, Kale Meydan, Damat Ali Paşa Türbesi, Bayraklı Camii, Knez Mihailova Caddesi bulunmaktadır. Serbest zaman sonrası buluşma noktasında toplanma, otele hareket ve konaklama.

2. GÜN

Zagreb (HIRVATİSTAN) / Lubyana (SLOVENYA)

Sabah erken saatlerde otelde alınan kahvaltnın ardından grup olarak otelimizden ayrılma ve Zagreb’e doğru yola çıkış. Yolculuğun ardından Zagreb şehir turunda gezilecek yerler arasında St. Mark’s Church, Ban Jelačić Square, Jarun Lake ve Zagreb Katedrali var. Serbest zamanın ardından buluşma ve Lubyana'ya hareket.Lübyana şehr turunda gezilecek yerler arasında Lübyana Kalesi, Ejderha Köprüsü ve Lubyana Katedrali bulunmaktadır. Serbest zamanın ardından gece geç saatlerde buluşma ve Pisa'ya hareket. Geceleme otobüste.

3. GÜN

Pisa, Floransa, Roma (İTALYA)

Sabah saatlerinde Pisaya varış. Pisa kulesi ile klasik meşhur fotoğraf pozlarınızı yakalayabilmeniz ve Avrupa’daki en uygun fyatlara hediyelikler alabilmeniz için serbest zaman. Ardından 12.00'da buluşma ve Floransa'ya hareket. 1 saatlik yolculuğun ardından Floransa şehir turu. Gezilecek yerler arasında Piazza del Duomo, Floransa Katedrali, Gioto’nun Çan Kulesi, Aziz Giovanni Vafizhanesi, Ponte Vecchio, Signoria Meydanı, Vecchio Sarayı bulunmaktadır. Serbest zamanın ardından saat 19.00'da buluşma ve Roma'ya hareket. 4 saatlik yolculuğun ardından Roma'ya varış. Otele yerleşme ve konaklama.

4. GÜN

Roma (İTALYA) / Vatikan (VATİKAN)

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından şehir merkezine hareket. Vatikan gezisi ardından, Roma şehir turunda göreceğimiz yerler arasında Kolezyum, Emanuelle 2 Anıt, Trevi Çeşmesi(Aşk Çeşmesi), Panteon, İspanyol Merdivenleri, Novana Meydanı, Popolo Meydanı bulunmaktadır. Serbest zamanın ardından 23.59'da buluşma ve Venedik'e hareket. Geceleme otobüste.

5. GÜN

Venedik (İTALYA)

Sabah saatlerinde Venedik'e varış. Venedik şehir turu esnasında görülecek yerler arasında Dükler Sarayı, San Marco Meydanı, Aziz Mark’ın Çan Kulesi, Büyük Kanal, Rialto Köprüsü bulunmaktadır. Sonrasında lezzetli pizzalar, dondurmalar ve ara sokaklarda kayifle kaybolacağınız alışveriş dükkanları, Vivaldi’nin eserlerinin yankılandığı meşhur San Marco Meydanında ruhunuzu dinlemeniz için serbest zaman. Ardından 22.00'da buluşma ve otelimize hareket. Otele yerleşme ve konaklama.

6. GÜN

Bled (SLOVENYA) / Belgrad (SIRBİSTAN)

Sabah otelde erken alınan kahvaltının ardından Bled'a hareket. 4 saatlik yolculuğun ardından Bled'e varış ve Avrupa'nın en doğal göllerinden biri olan Bled gölünde yüzme ve dinlenme için serbest zaman. Saat 15.00'da buluşma ve Belgrad'a hareket. Gece yarısı varış, otele yerleşme ve konaklama.

7. GÜN

Sofya (BULGARİSTAN) / İstanbul (TÜRKİYE)

Sabah otelde alınan erken kahvaltının ardından Sofya'ya hareket. Şehir turunda gezilecek yerler arasında Aleksandr Nevski Katedrali var. Kısa bir serbest zaman ardından yola çıkış. Sınırda verilecek freeshop molasının ardından İstanbul’a doğru hareket. İstanbul’a varış ve turumuzun sona ermesi.

DETAYLI PROGRAMI İNDİRİN

TUR KATALOĞUNU İNDİRİN

Video Galeri

Geçmiş turlarda neler mi yaptık?

Katılımcı Görüşleri

Eski katılımcılarımızdan sizlere bir mesaj var :)

Gamze Özaslan

Derya Topçu

Büşra Saygılı

Ayşe Ergenç

Ceren Cengiz

Elif Bostan

Süleyman Yılmaz

Gökçe Fındık

Rahman çetiner

Seher Karaoğlan

Hilmiye Esra Torun

Fatma Berna Altaş

Merve Dikmen

Gülnaz Alagöz

Fatmanur Durmuş

Duygu Mutlu

Mustafa Doğan

Kayıt İşlemleri

Bir dakikanızı ayırarak başvuru formunu doldurun, belirteceğiniz gün ve saatte telefon aracılığı ile sizinle iletişime geçip kayıt işlemlerinizi hemen başlatalım.