Ödeme Yöntemleri

Tur Programları

VADE FARKSIZ


Senetli Taksit

Tur tarihine kadar senetli taksit ile vade farksız ödemelerinizi esnek bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

VADE FARKSIZ


Ön Ödeme

Kayıt esnasında %40 ön ödeme yapabilir ve kalan ödemenizi tur tarihinde kapatabilirsiniz.

VADE FARKLI


Kredi Kartı

Kredi kartına vade farkı ile birlikte peşin veyahut 3, 6 ya da 9 taksite kadar ödeme yapabilirsiniz.

Senetli Taksit

Senetli taksit nedir?

Katılımcılarımıza ödeme konusunda kolaylık sağlamak için oluşturduğumuz senetli taksit ödeme yönteminde, katılımcı her ay belirleyeceği ödeme gününde şirket banka hesaplarına EFT ya da HAVALE olarak ödemelerini vade farkı olmadan ödeyebilmektedir.

Ödemeler hangi para cinsi ile yapılmakta?

Senetli taksitli ödemelerinizde, taksitleriniz EURO cinsi üzerinden değerlendirilmektedir. Ancak her ödeme gününüzde telefonunuza gelen bilgilendirme mesajlarında T.C. Merkez Bankası güncel EURO satış kuru üzerinden taksitinizin TL karşılığı da belirtilmektedir. Sizler ister Euro ister TL olarak ödemelerinizi yapabilmektesiniz.

Senet formlarını nasıl alacağım?

Senet formu, ödeme planı ve katılımcı sözleşmesi ile birlikte e-posta adresinize gönderilmektedir. Taksit miktarı kadar senet formunun çıktısını alıp kendi el yazınızla doldurabilirsiniz.

Senet formlarını nasıl geri alabilirim?

Ödemeleriniz tamamlandıktan sonra toplu olarak senet formlarınız turunuzun başlangıç gününde sizlere teslim edilmektedir. Tura katılmaktan vazgeçtiğiniz zaman, tüm senetleriniz adresinize kargolanmaktadır.

Senet vademi geçirdim, sorun yaşar mıyım?

Hayır, sorun yaşamazsınız. Amacımız katılımcılarımızın esnek bir şekilde ödemelerini gerçekleştirmesidir. Eğer vade gününde ödeme yapamayacaksanız, çağrı merkezimizi arayıp yeni bir vade günü talebinde bulunabilirsiniz.

Senet imzalamaktan korkuyorum. Nasıl güvenebilirim?

Öncelikle boş bir kağıda imza atmadığınızı, senetlerinizin katılımcı sözleşmesine bağlı olarak doldurulduğunu belirtmek isteriz. Sözleşme gereği tur tarihinden 45 gün öncesine kadar ücretsiz iptal hakkınız mevcut. Ödemiş olduğunuz tüm ücret tarafınıza iade edileceği gibi, ödememiş olduğunuz senetler de, turu iptal ettiğinizi beyan ettikten sonra, geçersiz sayılacak ve tarafınıza kargolanacaktır.

Ödemelere ne zaman başlamam gerekiyor?

Kayıt olduktan en geç 1 (bir) ay içinde ödemelere başlamanız gerekmektedir.

Tur tarihine yakın ödeme yapabilir miyim?

Ne yazık ki tur ücretinin tamamını tur tarihinde ödeyemezsiniz. Ancak kayıt işlemi esnasında %40 ön ödeme yaparak, kalan %60'ı tur tarihinde ödeyebilirsiniz.

Banka Hesaplarımız

ZİRAAT BANKASI

TL (₺) hesabımız

  • Hesap No:  529 – 80968668 - 5002
  • Şube: 529 / Beşiktaş / İstanbul Şubesi
  • IBAN: TR740001000529809686685002 

ZİRAAT BANKASI

EURO (€) hesabımız

  • Hesap No: 529-80968668-5003
  • Şube: 529 / Beşiktaş / İstanbul Şubesi
  • IBAN: TR470001000529809686685003

Ön Ödeme

Ön ödeme nedir?

Ön ödeme ile sözleşme imzaladıktan sonra 14 gün içinde tur ücretinin %40 kadar kısmını ödeyebilir, kalan %60'lık tutarı tur tarihinde ödeyebilirsiniz.

Ön ödeme hangi para cinsi ile yapılmakta?

Ön ödemelerinizde, tutar EURO cinsi üzerinden değerlendirilmektedir. Ancak ödeme gününüzde telefonunuza gelen bilgilendirme mesajlarında T.C. Merkez Bankası güncel EURO satış kuru üzerinden taksitinizin TL karşılığı da belirtilmektedir. Sizler ister Euro ister TL olarak ödemelerinizi yapabilmektesiniz.

Ön ödememi geri alabilir miyim?

Son 45 (kırk beş) güne kadar yapılan iptallerde ön ödemenizi geri alabilirsiniz. Eğer tur tarihine 45 (kırk beş) günden az kalmışsa, ön ödemeniz tarafınıza iade edilememektedir.

Kalan ödememi nasıl yapacağım?

Ön ödeme yaptıktan sonra kalan tutarı, tur tarihinde nakit olarak EURO cinsinde yapabilirsiniz. (Tur tarihinde yapılacak ödemelerde TL kabul edilmemektedir.)

Kalan ödememi tur tarihinde yapamazsam ne olur?

Kalan ödemenizi en geç tur tarihinde kapatmanız gerekmektedir. Aksi halde tura katılamayacağınız gibi ön ödemenizi de alamayacaksınızdır.

Ön ödeme ile rezervasyon mu yapmış oluyorum?

Hayır. Ön ödeme yapabilmeniz için katılımcı sözleşmesini imzalamalı ve kesin kayıt olmalısınız. Turlarımız kontenjanla sınırlı olduğu için rezervasyon yapılmamaktadır. Katılımcı sözleşmesini imzaladığınız andan itibaren turdaki kontenjanınızı güvence altına almış ve kesin kayıt yaptırmış olacaksınız.

Kredi Kartı

Kredi kartımla nasıl ödeme yapabilirim?

Kredi kartınızla peşin veya 3, 6 ya da 9 taksite kadar ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ödeme planınız oluşturulduktan sonra tarafınıza kredi kartı ile ödeme yapabileceğiniz bir link gönderilmektedir. Açılan sayfada 3D Güvenli Ödeme yöntemi ile ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ödemeler hangi para cinsi ile yapılmakta?

Kredi kartla yapacağınız ödemelerde, TL cinsi ile ödeme yapılmaktadır. Ödeme gününüzdeki T.C. Merkez Bankası güncel EURO satış kuru üzerinden tur ücreti hesaplanır.

Vade oranları nedir?

Peşin ödemede %3, 3 taksit için %6, 6 taksit için %9 ve 9 taksit için %12 vade farkı uygulanmaktadır.

Taksitlerim için kur farkı ödeyecek miyim?

Hayır. Kredi kartınızla ödeme yaptığınız günkü kur üzerinden taksitleriniz sabitlenir ve kur farkı ödemezsiniz.

İadeler nasıl oluyor?

Kredi kartı ile yapılan ödemelerin iadesinde, online POS hizmeti sunan aracı şirketin komisyon oranı kesilerek banka hesabınıza kalan tutar iade edilir. Bu kesinti oranı %3'tür.

Ödemelere ne zaman başlamam gerekiyor?

Kayıt olduktan en geç 1 (bir) ay içinde ödemelere başlamanız gerekmektedir.

Tur tarihine yakın ödeme yapabilir miyim?

Ne yazık ki tur ücretinin tamamını tur tarihinde ödeyemezsiniz. Ancak kayıt işlemi esnasında %30 ön ödeme yaparak, kalan %70'i tur tarihinden 14 gün önce kapatabilirsiniz.

Kayıt İşlemleri

Bir dakikanızı ayırarak başvuru formunu doldurun, belirteceğiniz gün ve saatte telefon aracılığı ile sizinle iletişime geçip kayıt işlemlerinizi hemen başlatalım.