Tur Programları

İNGİLTERE TURU

890£ / kişi başı

Londra, Oxford, Cambridge ve Notting Hill Karnavalı'nı 7 günlük bir programla fethedin!

 • 6 gece 3* otellerde 2 ya da 3 kişilik odalarda kahvaltı dahil konaklama.
 • İstanbul - Londra ve Londra - İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri.
 • Havaalanı transferleri.
 • Türkçe rehberlik hizmeti.
 • Londra şehir içi sınırsız ulaşım kartı.
 • Notting Hill Karnavalı
 • Peşin ödemede 25£ indirim.
 • Tur Tarihine kadar vade farksız senetli taksit.
 • Kredi kartına vade farklı
  9 taksit.

Program Hakkında

İngiltere Turu, Londra, Oxford, Cambridge gibi Büyük Krallık'ın en çok merak edilen şehirlerini kapsayan, 6 gece 7 günlük bir programdır. Diğer İngiltere programlarından farklı olarak bu turda Notting Hill Karnavalı'na katılma ve unutulmayacak bir deneyime sahip olma şansı yakalayabilirsiniz. Tur programı uçakla gerçekleştirilecek olup, havaalanı transferleri özel araçlarla yapılmaktadır.

Otel Konaklaması

6 gece 3* otellerde 2 ya da 3 kişilik odalarda kahvaltı dahil konaklamanızı sağlayarak, güne dinç başlamanızı ve programdan maksimum derecede yararlanmanızı istiyoruz.

Uçak Biletleri

İstanbul - Londra ve Londra - İstanbul uçak biletleri fiyata dahil olup, 3 saat gibi kısa bir yolculuğun ardından şehir merkezinin kalbinde kendinizi bulmanızı sağlıyoruz.

Türkçe Rehberlik

Gidilen her şehrin tarihi ve mimari açıdan önemli yerlerini size aktaracak olan alanında eğitimli ve tecrübeli rehber program boyunca size eşlik etmekte ve serbest zamanlarınızı kaliteli değerlendirmek için tavsiyelerde bulunmaktadır.

Şehirler Arası Ulaşım

Tüm şehirler arası ulaşım bedelleri tur ücretine dahil olup, Londra için her katılımcımıza serbest zamanlarında kullanabilecekleri sınırsız ulaşım kartı verilmektedir.

Şehir Vergileri Dahil

Tüm şehir vergileriniz ve checkpoint ücretleri tur ücretine dahil ederek, konaklamanız esnasında şehir vergisi ödemenizi engelliyor ve vakit kaybetmeden odalarınıza yerleşmenizi sağlıyoruz.

Diğer Hizmetler

Tur ücretine dahil olmayan hizmetleri aşağıdaki tabloda görebilirsiniz.

Hizmetler Ücrete dahil mi?
Müze ve ören yeri giriş bedelleri.
Öğle ve akşam yemekleri ile kişisel harcamalar.
Yurt dıçı çıkış harcı. (15₺)
Seyahat sağlık sigortası. (10£)
İngiltere vize ücreti. (100£)

Tur Tarihleri

21 - 27 AĞUSTOS 2019

890£ / kişi başı

15 Nisan 2019 tarihine kadar geçerli fiyattır. Bu tarihten sonra fiyatta güncelleme yapılabilir.

 • Minimum 15 (on beş) kontenjan.
 • Maksimum 30 (otuz) kontenjan.
 • Peşin ödemede 25£ indirim.
 • Tur Tarihine kadar vade farksız
  senetli taksit.
 • Kredi kartına vade farklı
  9 taksit.

Detaylı Program

21 Ağustos 2019 tarihinde sabah erken saatte İstanbul Atatürk Havaalanı Dış Hatlar bölümünde buluşma. Check-in ve pasaport işlemlerinin ardından uçağa yerleşme. 3 saatlik yolculuğun ardından Londra’ya varış ve özel araçla şehir merkezine hareket ve otele yerleşme. Vakit kaldığı takdirde yarım günlük Londra Turu: Buckingham Sarayı, Trafalgar Meydanı, Big Ben, Westminster Manastırı görülecek yerler arasındadır.

22 Ağustos 2019

Londra (İNGİLTERE)

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından şehir merkezine hareket ve tüm gün Londra şehir turu. Kuleli Köprü, Londra Kalesi, St Paul Katedrali, Shakespeare Tiyatrosu, London Eye (Öğlen Yemeği: Fish and Chips) ve Big Ben görülecek yerler arasındadır. Sonrasında şehri bireysel keşfetmeniz için serbest zaman. Serbest zamanın ardından buluşma ve konaklama için otele dönüş.

23 Ağustos 2019

Oxford (İNGİLTERE)

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından grup olarak otelimizden ayrılma ve Oxford’a hareket. Şehir turunda görülecek yerler arasında Harry Potter Hogwarths Okulu, Tarihi Blackwell Kitapçısı, Oxford Kalesi, Alice Harikalar Diyarında Kırları, Oxford Üniversitesi ve Kolejleri, Oxford Üniversitesi Müzik Fakültesi Enstruman Müzesi (ücretsiz) bulunmaktadır. Sonrasında şehri bireysel keşfetmeniz için serbest zaman. Serbest zamanın ardından buluşma ve konaklama için otele dönüş.

24 Ağustos 2019

Londra (İNGİLTERE)

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından grup olarak otelimizden ayrılma ve Londra şehir merkezine hareket. Covent Garden, Camden Town, Greenwich Başlangıç Meridyeni ve Oxford Caddesinde serbest zaman ve alışveriş. Ardından buluşma ve konaklama için otele dönüş.

25 Ağustos 2019

Cambridge (İNGİLTERE)

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından grup olarak otelimizden ayrılma ve Cambridge’e hareket. Görülecek yerler arasında Cambridge Üniversitesi ve Kolejleri, Cambridge Pazarı, Darwin’in Evi, Fitzwilliam Müzesi (ücretsiz) ve Wren Kütüphanesi (ücretsiz) bulunmaktadır. . Sonrasında şehri bireysel keşfetmeniz için serbest zaman. Serbest zamanın ardından buluşma ve konaklama için otele dönüş.

26 Ağustos 2019

Notting Hill Karnavalı (İNGİLTERE)

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından grup olarak otelimizden ayrılma ve Londra şehir merkezine hareket. 1960’lardan bu yana gelenekselleşmiş NOTTING HILL KARNAVALI’na katıldıktan sonra Londra Doğal Tarih Müzesi (ücretsiz) ve Londra Bilim Müzesi (ücretsiz) ziyaretleri. Sonrasında şehri bireysel keşfetmeniz için serbest zaman. Serbest zamanın ardından buluşma ve konaklama için otele dönüş.

27 Ağustos 2019

Londra (İNGİLTERE) / İstanbul (TÜRKİYE)

Sabah otelde alınan kahvaltının ardından grup olarak otelimizden ayrılma ve özel araçla havaalanına transfer. İstanbul uçuşu için check-in ve pasaport işlemleri. 3 saatlik yolculuğun ardından İstanbul’a varış ve turumunuzun sonu.

DETAYLI PROGRAMI İNDİRİN

Video Galeri

Geçmiş turlarda neler mi yaptık?

Katılımcı Görüşleri

Eski katılımcılarımızdan sizlere bir mesaj var :)

Gamze Özaslan

Derya Topçu

Büşra Saygılı

Ayşe Ergenç

Ceren Cengiz

Elif Bostan

Süleyman Yılmaz

Gökçe Fındık

Rahman çetiner

Seher Karaoğlan

Hilmiye Esra Torun

Fatma Berna Altaş

Merve Dikmen

Gülnaz Alagöz

Fatmanur Durmuş

Duygu Mutlu

Mustafa Doğan

Kayıt İşlemleri

Bir dakikanızı ayırarak başvuru formunu doldurun, belirteceğiniz gün ve saatte telefon aracılığı ile sizinle iletişime geçip kayıt işlemlerinizi hemen başlatalım.